Menü Kapat

VCTA – Z5P

Off-line AOI

Çok işlevli akıllı AOI. Yüksek çözünürlükte endüstriyel kameralar sayesinde her zaman kalite kusurlarını yakalar.

Çoklu program, çoklu kart testi ve test programının önü ve arkası arasında otomatik geçiş, testi daha verimli ve daha hızlı hale getirir.

Akıllı kamera barkod tanıma sistemi. (Tek boyutlu kodu ve iki boyutlu kodu tanıyabilir.)

Çok hatlı izleme sistemi, tüm üretim hatlarının üretim durumu aynı anda açıktır. Uzaktan programlama ve hata ayıklama kontrol fonksiyonları birlikte kullanılır. Bu sayede yazılım kontrol performansı daha güçlüdür.

Akıllı renk çıkarma ve analiz teknolojisi.

Yakalanan görüntünün mikro rengini çıkararak mikro rengin özgül ağırlığını standart şablonla karşılaştıran analiz teknolojisi.

Çoklu MARK ve çoklu panelin bölgesel uygulaması, ürünün test gereksinimlerine daga iyi uyarlanmıştır ve daha yüksek uygulanabilirliğe sahiptir.

Akıllı lehim topu algılama algortiması.

Kalay toplarının renk, parlaklık ve şekil özelliklerinin analizi ve hesaplanması yoluyla, substrat üzerindeki lehim topları tespit edilebilir ve analiz edilebilir.

Çoklu algılama algoritması.

Çoklu algoritmaların kapsamlı bir şekilde uygulanması, rün testi doğruluğunu büyük ölçüde artırır. Yanlış değerlendirme oranı azaltılarak daha iyi test sonuçları sağlanır.

Çoklu algılama algoritmalarının kaynaşmasını sağlamak için tek bir algılama çerçevesi kullanılır ve ürünün kalitesi farklı açılardan analiz ilkeleri ile değerlendirilir.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

    Verified by MonsterInsights