Menü Kapat

Her denetim, uzaktan kumanda ve SCADA / HMI uygulaması için yenilikçi, devrim niteliğinde ve geleceğe yönelik yazılım teknolojisi.


Progea tarafından tasarlanan ve modern otomasyon sistemlerinin temelini oluşturmak için tasarlanan NExT ™ yazılım mimarisi
otomasyon platformuna dayanır. .

Bu modüler ve açık platform, otomasyon profesyonellerini denetim, HMI, kontrol, tarihçe, MES ve endüstriyel analiz için mükemmel bir çözüm olarak güçlendirecek. Movicon.NExT ™ projesi, geleneksel SCADA / HMI teknolojisinin sınırlı kullanımını aşacak şekilde tasarlanmıştır. En modern teknolojik çözümlere dayanarak, ödün vermeden uzun vadeli bir yatırım için temel oluşturur.

Movicon.NExT ™, daha önce otomasyon dünyasında hiç görülmemiş bir açıklık ve entegrasyon sunar.

Platform, saha iletişimi, veri toplama, HMI arayüzü Grafik, Denetim ve çok daha fazlasını yönetmek için endüstriyel yazılım uygulamaları tasarlamak ve dağıtmak için her şey dahil modüler ve esnek bir çalışma ortamı sunmak üzere tasarlanmıştır.

Movicon.NExT ™ projesi, en yeni teknolojiyi içeren yeni nesil yerel tabanlı yazılım çözümleri önererek geleneksel SCADA / HMI teknolojisinin sınırlı kullanımının üstesinden gelmek üzere tasarlanmıştır. Bu çözümler ödün vermeden uzun vadeli yatırımlar için sağlam temeller oluşturur. Otomasyon ve SUPERVISION dünyasında daha önce hiç görülmemiş bir açıklık ve entegrasyon sunarlar.

Verified by MonsterInsights