Menü Kapat

VCTA – S810

On-line AOI

En iyi inceleme kabiliyetini elde etmek için çeşitli vektör görüntü algoritmaları.

Vektör görüntü algoritmaları, mantık işlemi, parlaklık sınırı mesafesi, çip izleme, OCR/OCV, parlaklık/renk şablonu eşleştirme, renk mesafesi, renk çıkarma (RGB&HSV), parlaklık değer aralığı, parlaklık ofseti minimum varyasyon içerir.

5.0 Mp Endüstri Kameraları

Yüksek renk reprodüksiyonu, yüksek çözünürlüklü telesentrik lens, yüksek NG tanımlaması ile birlikte yerleşim, otomatik optik tespit etme için yüksek tanımlı görüntü çıktısı sağlar.

İthalat Kontrol Sistemi

Tüm ana bileşenlerde uluslararası üne sahip markalar kullanılmaktadır. Yüksek hizmet ömrü ve düşük arıza oranı ile hareket ekipmanının stabilitesinin ve doğruluğunun sağlanması.

PCB eşleştirme özelliği, herhangi bir yerde ekstra parçaları algılayabilir.

Telesentrik lensli yüksek kare hızlı endüstriyel kameralar, yüksek hızlı dinamik görüntü alma, yazılımın tüm kart eşleştirme algoritmasıyla birlikte saniyede yüzlerce görüntü alabilir, PCB üzerindeki ekstra parçaları, yabancı maddeleri, çizikleri ve diğer bilgileri tespit etmek için kullanılabilir.

Çoklu makine tek operatör, akıllı iletişim.

Üretimin entegre yönetimini kolaylaştırmak için tüm test makinelerinden bilgi toplayan merkezi sunucu modu, birden fazla makinenin yalnızca bir operatöre ihtiyacı vardır.

Ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Verified by MonsterInsights