Menü Kapat

One Box Lazer

Hepsi bir arada One Box lazer ile lazerle markalama sistemini üretiminize veya makinanıza kolay ve hızlı şekilde entegre edebilirsiniz. Kompakt gövdesi içinde elektronik sistemi, tarayıcı ve bilgisayarın yanı sıra TruMark 5010 veya TruMark 1110 ışın kaynağı da yer alır.

TruMicro Mark 2000

TruMicro Mark 2000, bir işaretleme istasyonunda kullanılacak ultra kısa palslı lazerlere yönelik anahtar teslim niteliğinde ilk komple çözümdür. OEM çözüm olarak da temin edilebilecek paket içinde, lazerin yanı sıra tarayıcı, soğutucu ve işaretleme yazılımı da mevcuttur. Ultra kısa lazer palslarıyla lazerli etiketleme yapan bir işaretleme ünitesi arıyorsanız, TruMicro Mark 2000 sizin için idealdir.

TruMark 3000 Serisi

TruMark 3000 serisinin markalama lazerleri, kızılötesi, yeşil veya ultraviyole fark etmeksizin tüm dalga boylarında mevcuttur. TRUMPF markalama lazerleri arasındaki en yetenekli lazer, çok yönlü uygulamaların üstesinden gelmektedir. En yüksek ışın kalitesi ile her biri aynı stabilitede palslerin bir araya gelmesi sayesinde, üstün işaretleme sonuçları elde edilir.

TruMark 5000 Serisi

Fiber lazer bazlı TruMark 5000 Serisi; yüksek performans, yüksek frekans ve değişken ayarlanabilen pals süresi özelliklerinin bir araya gelmesiyle ön plana çıkar. Yüksek performanslı işaretleme lazeri, özellikle güç ihtiyacının yüksek olduğu ve kısa sürede tamamlanması gereken zorlu uygulamalara yönelik olarak tasarlanmıştır.

TruMark 6000 Serisi

TruMark 6000 Serisi, yüksek pals pik güçleri ve her bir palsteki yüksek stabilite sayesinde elde ettiği kısa proses süreleri ve en yüksek işaretleme hassasiyeti ile başarısını kanıtlamıştır. Farklı dalga boyları sayesinde, uygulamanıza en uygun işaretleme lazerini seçebilirsiniz.

TruMark 6030

TruMark 6030 ile yeni nesil markalama lazerlerini keşfederek kolay entegre edilebilen modern görüntü işleme çözümlerinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Yüksek performanslı ve benzersiz kalitedeki lazer ışınları sayesinde hangi sektörde olursanız olun benzersiz markalama elde edebilirsiniz.

Güncel Markalama Kataloğunu indirebilirsiniz.

Verified by MonsterInsights